£6.70/h-7.20/h

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu przetworów mięsnych od zaraz Hull

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hull
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od zaraz do końca grudnia 2016
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 20:17

Przetwórnia mięsna z Hull od zaraz przyjmie nowe osoby do pakowania wyrobów. Praca w Anglii na legalnych  warunkach  z zapewnionymi dobrymi zarobkami. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hull.

Stawka godzinowa: 6.70 GBP/h-7.20 GBP/h w zależności od zmiany.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • pakowanie mięsa przy taśmie produkcyjnej;
  • obsługa maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • przenoszenie skrzynek z wyrobami;
  • sprzątanie hali produkcyjnej;
  • zatrudnienie odbywa się w systemie 4×4 – 4 dni pracy/4 dni wolne;
  • praca ma charakter zmianowy – dostępne są zmiany dzienne (6.00 – 18.00) i nocne (18.00 – 5.00).

Oczekiwania wobec kandydata:

  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz;
  • predyspozycje do działania zespołowego;
  • ścisła higiena osobista;
  • motywacja do pracy;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (nieco więcej niż podstawowy);
  • przyjazny charakter i bezproblemowość.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością wyrobienia nadgodzin;
  • premie za pracę na nadgodziny;
  • 20 dni urlopu rocznie przy pracy 4/4 lub 28 w przypadku pracy od poniedziałku do piątku;
  • pierwsze wynagrodzenie dwa tygodnie po podjęciu pracy;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • opiekę i wsparcie polskiego koordynatora w czasie pobytu za granicą.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was nasza oferta, zapraszamy do składania CV pod adres mailowy:

  • jwiechno@prestige-recruitment.com

Źródło: http://www.prestige-recruitment.com/

ID ogłoszenia: 279579f78967d21b