£250-450/tydzień

Oferta pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań Londyn 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 października 2017 04:26

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Anglii dla osób z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie 2017 z Londynu przy sprzątaniu domów, mieszkań, przychodni i klinik dentystycznych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Londyn – Twickenham, Richmond, Hounslow, Isleworth, Teddington, Chessington, Kingston, New Malden, Surbiton

Zarobki: tygodniowo około 250-450 GBP

Opis stanowiska:

  • całkowite sprzątanie domów i mieszkań
  • w późniejszym czasie opcja pracy przy sprzątaniu klinik dentystycznych oraz szpitali

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się w pracy
  • zaangażowanie, pracowitość
  • konieczne posiadanie doświadczenia
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie podstawowym
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • preferowane osoby z prawem jazdy kat.B i umiejętnością poruszania się w ruchu lewostronnym –  ewentualnie pomoc we wdrożeniu się w jeżdżenie
  • zaświadczenie o niekaralności – CRB
  • certyfikat NVQ – level 2 (sprzątanie klinik dentystycznych i przychodni)
  • wiek powyżej 25 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • stałą umowę
  • pracę od 9 do 18
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania – dla chętnych
  • szkolenia również językowe

Uwaga! Oferta skierowana jest wyłącznie do pań!

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

cleaneasydha@aol.com

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=103357

ID ogłoszenia: 95159d9287c3a6bc