£6,31 GBP/h

Oferta pracy w Anglii sprzątanie restauracji dla kobiet Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 26 lipca 2014 01:41

Właściciele restauracji na Oxford Street w Londynie poszukują kobiety do dorywczej pracy w Anglii przy sprzątaniu. Oferta aktualna od zaraz przy myciu stolików, okien i podłóg.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Londyn

Zarobki: 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • Praca wyłącznie na ranne zmiany przy sprzątaniu w restauracji.
  • Do zadań należeć będzie przecieranie stolików, mycie okien, podłogi, sprzątanie zaplecza.

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy 7 dni w tygodnu
  • szybkość, energiczność
  • zgłoszenia od kobiet
  • aktualne zamieszkanie w Anglii

Oferta:

  • sprzątanie w restauracji, praca dorywcza
  • osoba zatrudniona będzie pracowała 2 h dziennie 7 dni w tygodniu od 8 do 10
  • w przypadku kiedy pracownica się sprawdzi będziemy mieli do zaproponowania inne prace- przy sprzątaniu domów i mieszkań- lepiej płatne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie SMSa na adres: 0740 515 6 404, rozpoczynającego się od słowa OXFORD- a dalej jak najwięcej informacji osobie plus miejsce zamieszkania

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22e37l/

ID ogłoszenia: 47953d24a411d43a