£6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii przy sprzątaniu sal kinowych Telford od zaraz 2015

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Telford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 15 września 2015 23:55

Kino z Telford poszukuje aktualnie pracowników na stanowisko sprzątacz – sprzątaczka. Oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu sal kinowych dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka w kinie

Miejsce zatrudnienia: Telford, Anglia

Zarobki: 6,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie fizycznej pracy przy sprzątaniu sal kinowych.
  • Praca polegać będzie na zamiataniu, odkurzaniu oraz myciu podłóg i wycieraniu kurzy.

Oczekiwania:

  • Posiadanie NIN
  • gotowość do podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzinowym na stałe
  • szybkie tempo pracy
  • dokładność, sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialność
  • potwierdzenie adresu
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 16 godzin w tygodniu
  • satysfakcjonujące zarobki
  • możliwość dorobienia
  • zatrudnienie na stałe
  • wypłacanie należności w terminie – co dwa tygodnie
  • przyjazne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny:
Sylwia – 07814968179

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24ajld/

ID ogłoszenia: 77355f884cad84bc