£0,00

Oferta pracy w Anglii – Serwisant sprzętu elektronicznego (telefony, laptopy)

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn, Bristol i inne lokalizacje
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 03:14

Agencja pracy za granicą dla swoich klientów z Wielkiej Brytanii poszukuje serwisantów sprzętu elektronicznego gotowych do pracy w Anglii na terenie Londyn, Bristol i innych lokalizacjach.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik Elektronik / Serwisant sprzętu elektronicznego (telefony, laptopy)

Nr ref.: TE/UK/15
Miejsce pracy: Wielka Brytania: Londyn, Bristol i inne lokalizacje

Opis stanowiska pracy:
– Praca w autoryzowanym serwisie Samsunga.
– Naprawa, serwis tabletów, telefonów, laptopów itp.
– Wymiana uszkodzonych elementów, ekranów.
– Rozpoczęcie pracy: październik-listopad.

Nasze wymagania:
– Wykształcenie średnie – preferowane: elektronika
– Min. 1-2 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
– Umiejętność diagnozowania usterek
– Umiejętność czytania schematów
– Umiejętność lutowania
– Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
– Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– Stawka początkowa: 6,5 GBP netto/1h
– Pierwsza umowa na okres próbny – 3 miesiące
– Możliwość podwyżki po okresie próbnym: 10-13 GBP netto /1h
– 8,5 godz. / dziennie , praca w systemie zmianowym: 9-21
– Możliwość nadgodzin
– Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania
– Intencja długiego zatrudnienia, umowa bezpośrednio z pracodawcą

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim na adres e-mail:
air.krakow@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

ID ogłoszenia: 89156446ad686914

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AdeccoKrk
  • Zarejestrowany od: 24 września 2015

Inne przedmioty dodane przez AdeccoKrk

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AdeccoKrk »