£8,50/h

Oferta pracy w Anglii sprzątanie w Londynie od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 16 stycznia 2019 20:15

Oferta aktualnej pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca z Londynu poszukuje osób bez znajomości języka i gotowych podjąć zatrudnienie od zaraz. Do tego zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,50 £/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie prywatnych domów i mieszkań;
  • praca ta będzie polegała między innymi na: myciu podłóg, odkurzaniu dywanów, ścieraniu kurzy, myciu naczyń, prasowaniu ubrań oraz myciu okien.

Wymagania:

  • duże chęci do pracy;
  • mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, ale nie jest konieczne;
  • pracowitość i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • motywacja i pozytywne nastawienie;
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • zaangażowanie w wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • minimum 30 – 35 godzin pracy w tygodniu lub do ustalenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Aby uzyskać więcej informacji, zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod numer: 07933282579 Kasia albo pod numerem: 7930128857 Danusia.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=994351

ID ogłoszenia: 685c3f713e7fc4e

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii sprzątanie w Londynie od zaraz bez znajomości języka”

  1. Witam , czy praca jest nadal aktualna? bardzo proszę p kontakt. Pozdrawiam