£6,31 do 6,70

Oferta pracy w Anglii w fabryce na produkcji żywności Buxton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Buxton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 27 marca 2014 00:50

Fabryka żywności aktualnie rekrutuje pracowników na stanowisko pracownik produkcji. Oferta pracy w Anglii w Buxton dla osób bez doświadczenia – pracodawca zapewnia szkolenie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Buxton

Zarobki: 6,31 do 6,70 GBP/h

Obowiązki:

  • Praca w fabryce żywności.
  • Zadania będą wykonywane na hali przy obniżonej temperaturze- 8-13*
  • Zadania będą ustalane przez przełożonego.
  • Głównie wspieranie prac produkcyjnych

Oczekiwania:

  • motywacja do podjęcia pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • punktualność, odpowiedzialność,
  • zaangażowanie
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • wytrzymałość na niskie temperatury
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Zapewniamy szkolenie wprowadzające
  • praca na umowę na czas określony
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia pracy na stałe
  • Godziny pracy: 6 do 14, 7 do 15, 8 do 16
  • tygodniowo od 8 do 40 h pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości na adres: natalia.mazur@gap-personn­el.com

źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/buxton-sk17/pracownik-produkcji,ad-208723.html

ID ogłoszenia: 1575332f895706ef