£brak danych

Oferta pracy w Anglii w Londynie pracownik budowlany od zaraz i bez języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 16 stycznia 2019 20:24

Ciekawa oferta pracy w Anglii dla budowlańców. Zatrudnienie możliwe od zaraz w budownictwie także bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca oferuje atrakcyjne warunki oraz stałość zleceń.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: brak danych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych;
  • pracowanie przy remoncie kuchni, łazienek, a także całych mieszkań na terenie Londynu.

Wymagania:

  • mile widziane będą minimum dwie umiejętności z zakresu: płytkowania, montażu kuchni i łazienek, malowania, podstawowej znajomości stolarki, podstawowej znajomości hydrauliki i elektryki oraz generalnych remontów, czyli ścianki, sufity, lekkie wylewki poziomujące itp.;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 3 lata;
  • zaradność i odpowiedzialność;
  • umiejętność radzenia sobie z nowymi wyzwaniami;
  • pracowitość i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • swoje własne narzędzia oraz transport.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalną pracę;
  • uczciwe warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem mogą aplikować poprzez e-mail:

info@rkengineering.co.uk

Źrodło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1204036

ID ogłoszenia: 5785c3f79fd26c9e