£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii w sortowni odpadów przy recyklingu Tipton 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Tipton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2014 01:38

Ośrodek recyklingu z Tipton poszukuje pracowników do sortowania śmieci na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii w sortowni na stanowisku sortowacza.

Stanowisko: sortowacz

Lokalizacja: Tipton

Zarobki: Do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w Ośrodku zajmującym się recyklingiem.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie sortowanie śmieci na linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w tego typu pracach
  • możliwość pracy na dwie zmiany
  • posiadanie wyrobiony pełny National Insurance number
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w Anglii
  • oferta dla osób które obecnie zamieszkują Tipton lub West Bromwich

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na dwie zmiany- nocne- 18-4 oraz poranne 7-17

Aplikacja:
Osoby zainteresowane podjęciem tej pracy prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:

  • Patrycja.chomka@extrapersonnel.co.uk

źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/praca-przy-segregacji_i685

ID ogłoszenia: 101535848f8de209