£10.10

Oferta pracy w Anglii zbiory szparagów w Lincoln UK od kwietnia 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lincoln
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: 22/04/2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 21/06/2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2023 00:00

Na farmie z rejonu Lincoln UK począwszy od kwietnia 2023 do podjęcia sezonowa praca w Anglii przy zbiorach szparagów. Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie wymagana.

Farma zajmuje się uprawą szparagów. Farma znajduje w hrabstwie Lincolnshire.

Stanowisko pracy i zakres obowiązków:

Zakres obowiązków: Zbiór i sortowanie szparagów. Szparagi są ścinane ręcznie na polach i wymagają schylania się w celu przecięcia szparagów oraz chodzenia za ciągnikiem i platformą. Jest to praca fizyczna i wymaga dobrej kondycji. Większość pracy odbywa się na zewnątrz. Szparagi rosną szybko w ciepłe dni i wolniej w chłodne dni.

Wymagania:
• Wytrzymałość fizyczna
• Motywacja do pracy fizycznej.
• Odpowiedzialność, zaangażowanie,
• Mile widziane doświadczenie przy pracach sezonowych,
• Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego.
• Prac a zarówno dla mężczyzn i kobiet.

Warunki zakwaterowania:
Uczestnicy są zakwaterowywani na farmie,. Czynsz: £42 od osoby na tydzień łącznie w tym prąd i gaz. Zużycie gazu jest jednak monitorowane i za nadmierne zużycie zostanie naliczona opłata.
Godziny pracy i wynagrodzenie:
Praca 6-7 dni w tygodniu w zależności od warunków pogodowych, średnio 8 godzin dziennie. Praca na godzinę 10.10 GBP nadgodziny po 39h przepracowanych w tygodniu. Wynagrodzenie jest wypłacane tygodniowo.

Zainteresowanych prosimy o kontakt i zarejestrowanie się:
: natalia@agropraktika.lt
: +48 (22) 307 02 68

ID ogłoszenia: 10963ce66564b5c7