£9,50 /h lub akord

Oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Exeter

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok. 8 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2022 00:08

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Anglii 2022. Zatrudnienie w Exeter UK od zaraz przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana na polu;
  • zadaniem będzie cięcie szparagów zielonych oraz białych z wykorzystaniem specjalnego długiego nożyka.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do rozwoju;
  • dostępność od zaraz na około 8 tygodni;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość zatrudnienia przy zbiorach różnych warzyw i owoców w późniejszym okresie.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim można wysyłać na adres e-mail:

milena.wieczorek@gazeta.pl

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-od-zaraz-2022-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-w-exeter/

ID ogłoszenia: 4046256ee4a7e9ac