£7,83 na godzine

Oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka przy zbiorze pomidorów – Manchester 2018 (Program Concordia)

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 30 Lipca 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 Grudnia 2018
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 03:50

Od zaraz poszukiwane dyspozycyjne osoby chętne do podjęcia sezonowej pracy w Anglii przy zbiorze warzyw szklarniowych – pomidorów w Manchester UK (Program Concordia).

Praca sezonowa w Anglii przy zbiorze pomidorów– Program Concordia.
Zakres obowiązków:
• Zbiór pomidorów w szklarni.
• Pakowanie i sortowanie pomidorów.

Wymagania:
• Motywacja do pracy fizycznej.
• Doświadczenie mile widziane, ale niewymagane.
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodyscyplina.
• Wytrzymałość fizyczna.

Oferujemy:
• Zakwaterowanie na farmie płatne; 42, 00 GBP/tydzień.
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie.
• Praca sezonowa.

Aplikacje:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: natalia@agropraktika.lt, www.agropraktika.lt

ID ogłoszenia: 4855b59c21bba40c

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.