£8,72 na godz.

Oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka zbiory malin, truskawek, borówek Wokingham 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wokingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 4 marca 2020 01:07

Ogłoszenie aktualnej, sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców – malin, truskawek i borówki. Zatrudnienie w Wokingham UK bez znajomości języka dla pracowników dyspozycyjnych na sezon 2020.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wokingham.

Wynagrodzenie: 8,72 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin, truskawek i borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • solidnego pracodawcę;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Spotkanie informacyjne odnośnie tej pracy odbędą się:

  • 17.03 godz.9:00 w Tarnowie, hotel Tarnovia ul. Kościuszki 10;
  • 18.03 godz.13:00 w Zamościu, hotel Renesans ul. Grecka 6;
  • 19.03 godz.9:00 w Przemyślu, hotel Trójka ul. Lwowska 20;
  • 19.03 godz.13.00 w Rzeszowie, hotel Forum ul. Lisa Kuli 20.

Informacje oraz zapisy odbywają się pod numerem telefonu: 724 155 110 w godzinach od 9:00 do 16:00 albo pod adresem e-mail:

posrednictwopracy@onet.eu

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-907878.php

ID ogłoszenia: 8625e5e795b92def