£9,00 na godz.

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz przy zbiorach szparagów Suffolk 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Suffolk
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do czerwca 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2021 21:01

Do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Anglii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie 2021 w Suffolk z podstawowym językiem angielskim dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Suffolk.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem szparagów, a także innych warzyw na polu.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla mężczyzn oraz kobiet;
  • motywacja i chęci do wykonywania fizycznej pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • język angielski w stopniu podstawowym;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w domkach kempingowych w cenie 40 GBP na tydzień od osoby;
  • pracę przez 5 – 6 dni w tygodniu – średnio 8 godzin dziennie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a nadgodziny będą płatne 13,50 GBP za godz., które będą wypłacane po 40 godzinach pracy;
  • wypłatę raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 (22) 307 02 68 i można zarejestrować się na stronie: https://agropraktika.lt/registruotis

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-od-kwietnia-2021-w-suffolk-uk/

ID ogłoszenia: 4526089589be563f