£8,20 /h + zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz przy zbiorach warzyw polowych Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2017 06:35

Od zaraz na 4 tygodnie sezonowa praca w Anglii przy zbiorze warzyw polowych w uprawie ekologicznej z okolic Southampton. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu zapewnione.

Stanowisko: pracownik zbioru warzyw

Miejsce pracy: okolice Southampton

Zarobki: 8,20 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 8

Start: ASAP

Zadania:

Ręczny zbiór warzyw polowych w uprawie ekologicznej. Obecnie zbierane są dynie, kapusta oraz rzodkiewka (już końcówka).

Wymagania:

– gotowość do szybkiego wyjazdu

– mile widziane doświadczenie przy zbiorach warzyw

– sprawność fizyczna, dobra kondycja

– odzież i obuwie nieprzemakalne

Oferujemy:

– dobre stawki godzinowe

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu

– pomoc w zorganizowaniu dojazdu do UK

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “zbiory Southampton 11/17”

email: red.dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 55059f4008e9c4de

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz przy zbiorach warzyw polowych Southampton”

  1. Dawid Klimczyk na 1 listopada 2017 @ 11:32

    Dzień dobry
    Zgłaszam swoją chęć do pracy, Dawid
    tel. 07724351032

  2. jestem zainteresowny na 19 lutego 2018 @ 16:27

    wita jestem zainteresiwany moge a raczej mozemy podjac prace od zaraz .mamy doswiadczenie w tej dziedzinie .mieszkamy juz w Southampton ,nasz numer kontaktowy 07466924124