£26 000 - 30 000 brutto/rok

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz w rolnictwie na farmie ze Shropshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shropshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2022 00:09

Do podjęcia aktualna od zaraz sezonowa praca w Anglii na farmie. Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Shropshire z językiem angielskim. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shropshire.

Wynagrodzenie: 26 000 – 30 000 GBP brutto na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na farmie;
  • zadaniem będzie wykonywanie różnych obowiązków rolniczych, a w tym również prowadzenie ciągnika.

Wymagania:

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczenie;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Anglii;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie przynajmniej na rok;
  • bardzo dobre wynagrodzenie 48 godzin pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zwrot kosztów za bilet z Polski – w wysokości do 100 GBP;
  • przeszkolenie do pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=911

ID ogłoszenia: 9462963279a651e