£na akord

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców w Canterbury wakacje 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Canterbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2020 01:11

Na wakacje 2020 propozycja sezonowej pracy w Anglii od maja/czerwca przy zbiorach owoców miękkich. Zatrudnienie bez języka w rejonie Canterbury UK z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Canterbury, Anglia

Termin rozpoczęcia: od maja / czerwca 2020

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu truskawek na polu (później również śliwek, jabłek i czereśni w sadzie)
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sortowanie i pakowanie towarów

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność od czerwca 2020
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę dla par
  • perspektywę rozwoju
  • zakwaterowanie w cenie 30 GBP za tydzień
  • zatrudnienie na sezon
  • dobre zarobki
  • wyżywienia za 1 GBP dziennie (dopłata pracodawcy)

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV oraz dopiskiem w tytule “praca sezonowa w Anglii zbiory Canterbury” należy wysyłać na adres:

biuro@workingservice.pl

źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 5285e150ef90a433