£6,31/h

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek bez języka Ledbury UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ledbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na sezon
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2017 04:29

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii możliwe do podjęcia dla Polaków również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy zbiorach truskawek w Ledbury UK.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Ledbury, Anglia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: na akord od około 6,31 GBP na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa przy zbiorze truskawek z upraw tunelowych
  • pracownik zrywa owoce z krzaczków rosnących do 1,5 metra na wysokość
  • praca w grupie 6 osobowej

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie do podjęcia pracy sezonowej
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobre zdrowie
  • zmotywowanie, zapał i energiczność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w Anglii od zaraz
  • zatrudnienie także dla grup
  • możliwość korzystania z prali
  • pracę w oparciu o umowę tymczasową
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • regularne przejazdy do sklepów
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • dobre zaplecze socjalne i atrakcje na miejscu – wypady na plażę, wieczory integracyjne

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na poniższy adres:

  • recruitment@withersfarm.co.uk

Więcej informacji można przeczytać na stronie: http://www.withersfarm.co.uk/html/contactus/contactus.html

źródło: https://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-bez-jezyka-2017-przy-zbiorach-truskawek-ledbury/

ID ogłoszenia: 2615920d28464c27

3 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek bez języka Ledbury UK”

  1. Pracowalem przy zbiorach, dyni w niemczech, we wloszech przy winobraniu we francji I szwajcarji przy bydle jestem, dokladny staranny pracowity.

  2. Czy jest mozliwosc zaczecia pracy od 4-5 lipca dla dwoch osob (18 i 20 lat) poniewaz nasze szkoly konca sie ostatniego czerwca a mozliwosc naszego przyjazdu byla by mozliwa dopiero 4-5 lipca. Z gory dziekuje za odpowiedz Daniel

  3. biuro@workingservice.pl na 31 maja 2017 @ 14:07

    Jestem zainteresowana:
    07840339859