£7 /h brutto

Oferty pracy w Anglii dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 stycznia 2015 04:15

Przetwórnia z Londynu poszukuje pary lub grupy do pracy w Anglii przy pakowaniu wędliny na produkcji. Oferta bez znajomości języka angielskiego z płatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: 7 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 8
Start: ASAP

Zadania:
Praca w przetwórni mięsnej polegająca na pakowaniu wędliny na tacki z zachowaniem odpowiedniej ilości plasterków oraz wagi produktu. Pracownik może być oddelegowany również do obsługi maszyny paczkującej lub krajalnicy.

Wymagania:
– dobry stan zdrowia, kondycja
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– chęć do szybkiego podjęcia zatrudnienia za granicą na okres minimum 3 miesięcy
– preferowane osoby mówiące w języku angielskim ale nie jest to wymóg konieczny

Oferujemy:
– umowę z brytyjską agencją pośrednictwa zatrudnienia na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
– dobre warunki finansowe plus premie
– pomoc administracyjno-prawną na miejscu
– zakwaterowanie w mieszkaniach w pełni urządzonych i gotowych do zamieszkania (koszt ok 50 GBP/tyg.)
– uczciwe warunki, regularne wypłaty

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie wędliny Londyn 2015″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 70154ab55b7edeea

7 komentarzy na “Oferty pracy w Anglii dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin Londyn”

  1. Krystian Kowalik na 6 stycznia 2015 @ 11:14

    Witam, mam 23 lata, spelniam wszystki podane warunki i jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy. Posiadam ksiazeczke sanepidu i jestem pewien ze bede w stanie spelnic Panstwa oczekiwania. Jestem gotowy do wylotu. Czekam na odpowiedz w celu ustalenia szczegolow. Tel kontaktowy: 500 290 049.
    Pozdrawiam Krystian

  2. pakowanie wedlin londyn 2015 na 7 stycznia 2015 @ 12:45

    jestesmy małżeństwem z doswiadczeniem w pracy na tasmach produkcyjnych bez dzieci i gotowi na wyjazd zpolski z dnia na dzie

  3. slawek1985 na 9 stycznia 2015 @ 13:03

    Witam mam 29 lat jestem zainteresowany wasza oferta pracy prosze o kontakt na nr +48 725136424 z góry dziekuje.

  4. pakowanie wedlin londyn 2015 na 13 stycznia 2015 @ 13:20

    witam jestesmy malzenstwem i mamy durze doswiadczenie w pracy przy produkcji wedlin i na tasmie jestesmy gotowi podjac prace od zaraz numer telefonu to 723 581 229 z gory serdecznie dziekujemy

  5. Łukasz i Kasia na 14 stycznia 2015 @ 04:23

    Witam serdecznie,wraz z dziewczyna Kasia chcielibyśmy rozpoczac prace na proponowanym przez panstwa stanowisku,oboje biegle posługujemy sie j.angielskim w mowię i piśmie i mamy doświadczenie w logistyce nabyte w Holandii,prace takie jak produkcja ,pakowanie czy order-picking to tylko kilka z wykonywanych przez nas profesji w Nl,oboje ukonczylismy takZe holenderskie kursy bezpieczeństwa na terenie miejsca pracy,rownież oboje posiadamy holenderskie certyfikaty z dziedziny horeca i catering a pona d to każde z nas posiada referencje z 5 gwiazdkowych hoteli gdzie zajmowaliśmy sie sprzątaniem.Obecnie mieszkamy i pracujemy w Nl,ale planujemy przenieś sie na stałe do GB dlatego liczymy na szybkie nawiązanie współpracy z państwa firma-pozdrawiamy!

  6. Witam,
    Razem z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowane tą ofertą pracy! Jesteśmy młode, zdrowe i chętne do pracy. Prosimy o kontakt.

  7. sławek 1982 na 25 stycznia 2015 @ 18:49

    jestem zainteresowany ofertą, mieszkam koło Londynu, dyspozycyjność
    slawek.sty@o2.pl tel 07754334487