£7.20/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy recyklingu Rushden

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rushden
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 00:07

Oferta zatrudnienie w zakładzie z Rushden zajmującym się recyklingiem. Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy sortowaniu odpadów domowych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Rushden, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na segregacji odpadów pochodzących z gospodarstw domowych takich jak: szkło, plastik oraz papier

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • siła i wytrzymałość fizyczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zagwarantowaną w kontrakcie pracę od 40 do 60 godzin tygodniowo
  • umowę podpisaną bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą
  • miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach
  • zatrudnienie na czas określony
  • płatny urlop w wymiarze 4 tygodni
  • możliwość pracy 5 lub 6 dni w tygodniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zachęcamy do aplikowania wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: tomek@polandworkforce.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-263kln/

ID ogłoszenia: 3358238c6094a26