£6,31 GBP plus dodatek

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii przy roznoszeniu ulotek w Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 22 października 2014 01:24

Aktualnie poszukujemy pracownika fizycznego do podjęcia pracy w Anglii w agencji reklamowej. Zatrudnienie w Birmingham od zaraz na stanowisko roznosiciel ulotek.

Stanowisko: Roznosiciel ulotek

Zarobki: stawka godzinowa to 6,31 plus dodatek uznaniowy w wysokości od 3 do 8 GBP dziennie

Miejsce zatrudnienia: Birmingham

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za roznoszenie ulotek oraz folderów reklamowych.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna, zwinność, zręczność
  • dyspozycyjność godzinowa
  • mile widziane doświadczenie
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego – jednak nie jest to konieczne

Oferta:

  • zatrudnienie tymczasowe lub dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • dodatki do stawki podstawowej

Aplikacja:

  1. Osoby zainteresowane proszone są o kontaktowanie się telefoniczne pod numerem: 0121 288 5577
  2. Wiadomość należy przesłać na adres: admin@r2bproperties.co.uk

źródło:

ID ogłoszenia: 6425446abcfec1f2

1 odpowiedź na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii przy roznoszeniu ulotek w Birmingham”

  1. Witam. Z chęcią podjęłabym tej pracy od
    zaraz. Jestem osobą ambitną, punktualną, swoją pracę wykonuję
    sumiennie. Język angielski znam bardzo słabo, lecz jestem w trakcie
    nauki. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia ..

    Kontakt pod numerem 07721166404 , coscipowiem@interia.eu