£6,75 - 8,30 za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka dla par na magazynie od zaraz Doncaster pakowanie towarów

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Doncaster
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 17:23

Magazyn z Doncaster od zaraz zatrudni pary do pracy w Anglii. Przyjmujemy osoby do pakowania produktów w zestawy promocyjne. Naszym pracownikom zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Doncaster.

Stawka godzinowa: 6,75 – 8,30 GBP za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • umieszczanie produktów w opakowaniach promocyjnych;
  • transport gotowych zestawów na magazynie;
  • zadania zlecone przez przełożonego;
  • pilnowanie porządku na hali magazynowej.

Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo i więcej, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:

  • oferta skierowana do par;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • elastyczność godzinowa;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • umiejętność wykonywania zadań w zespole;
  • sumienność, bezproblemowość.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • legalne zatrudnienie;
  • zatrudnienie zmianowe;
  • płatne zakwaterowanie i dojazdy do pracy;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • szkolenie wprowadzające.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie do wysyłania CV pod adres mailowy:

job@sesolutions.uk

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-538252.php

ID ogłoszenia: 5685714e41112000

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka dla par na magazynie od zaraz Doncaster pakowanie towarów”

  1. FilipAleksandra na 6 maja 2016 @ 15:34

    Witam jesteśmy młodą parą szukającą pracy zagranicą jesteśmy sumienni pracowici
    uczciwi bez konfliktowi dobrze dogadujemy się w grupie z wielkim zapałem do pracy bez nałogów nie karani język angielski na poziomie podstawowym szybko się uczymy wykonujemy poważone zadania sumiennie oraz dokładnie jesteśmy gotowi rozpocząć pracę od zaraz, ta praca umożliwi nam rozpoczęcie wspólnego życia. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z góry dziękujemy.