£10-15/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na budowie dla glazurnika Bordon

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bordon
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 21:56

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii na budowie na stanowisku glazurnika-kafelkarza. Zatrudnienie w Bordon przy układaniu kafelków dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Lokalizacja: Bordon, Anglia

Zarobki: stawka godzinowa od 10 do 15 GBP na godzinę brutto

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres zadań:

  • profesjonalne wykonywanie zadań budowlanych związanych z układaniem nowych kafelków
  • obowiązkiem będzie zatem skuwanie starych płytek, samodzielne opracowywanie powierzchni, układanie nowych kafelków, fugowanie i impregnowanie nowych płytek jak i samej fugi

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie i duża odpowiedzialność
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • doświadczenie zawodowe
  • przyjazne podejście do pracy i współpracowników
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • kreatywność
  • samodzielność
  • dokładność staranność, precyzyjność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • miejsce zamieszkania
  • uniform służbowy
  • wszelkie narzędzia które są niezbędne do pracy
  • opcję stałego zatrudnienia w Anglii
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@dandaprojects.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27aihh/

ID ogłoszenia: 1195a1b2327bd81d