£7,50

Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka produkcja żywności Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 maja 2017 00:09

Fabryka spożywcza z Londynu zatrudni pilnie Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii od zaraz na produkcji jedzenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Stawka godzinowa: 7,50 GBP brutto
Miejsce zatrudnienia: Londyn zachodni- East Acton

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne wykonywane w fabryce żywności z Londynu zachodniego

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Londynie
  • niewymagane doświadczenie
  • możliwość pracy także na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia ze względu na zapewnione na miejscu wdrożenie w zadania
  • system zmianowy, pierwszą zmianę od 5:00 rano
  • pracę 6 dni w tygodniu
  • zatrudnienie dla Polaków od zaraz
  • zarobki w wysokości 7,50 GBP na godzinę pracy brutto

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • Marta Czapska – marta.czapska@taikofoods.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1106097

ID ogłoszenia: 135910de0073bc3