£7,50/h

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu ciastek Nelson

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nelson
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 8 lipca 2017 15:39

Piekarnia z miasta Nelson posiada wakat na stanowisku pakowacza. Oferta aktualnej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miejscowość: Nelson, Anglia
Wynagrodzenie: 7,50 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu ciastek
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za kontrolę jakości wyrobów
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • duża dokładność i przywiązywanie uwagi do detali
  • punktualność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • pracę na zmianie od 7 do 17 od poniedziałku do czwartku
  • ciekawe wyzwania
  • zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: mark@career-makers.co.uk

Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę pod numerem: 0161 764 2169, numer dostępny od poniedziałku do piątku od 8 do 17

źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/nelson-bb9/production-operative-nelson,ad-314385.html

ID ogłoszenia: 9605960cda3d6906