£do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy regipsach od zaraz Manchester 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 8 października 2017 04:21

Aktualnie szukamy budowlańca bez języka do podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Anglii. Zatrudnienie w Manchesterze na budowie przy regipsach – montażu sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Manchester, Anglia, UK

Opis zadań:

  • praca na budowie przy montażu regipsów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montowanie ścianek działowych a także sufitów podwieszanych
  • zadania polegają na podwieszaniu stelaży

Wymagania:

  • umiejętność do pracy w zespole
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • posiadanie własnych narzędzi
  • karta CSCS
  • Numer NIN – national insurance number
  • UTR number
  • pracowitość
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Anglii
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość współpracy przy dużych oraz długotrwałych projektach
  • prace od zaraz

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • swierkpiotr@gmail.com lub Swierkpiotr@gmail.com

Kontakt telefoniczny pod numerem: 07702167168 lub 07912041080

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2730bm/

ID ogłoszenia: 58359d9353221ca2