£9/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii dla kierowcy kat.B od zaraz dostawca Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 marca 2018 00:09

Chętnie zatrudnimy kierowców kat.B do rozwożenia przesyłek samochodami dostawczymi. Dobrze płatna praca w Anglii możliwa od zaraz na terenie Manchesteru.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Manchester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca jako kierowca samochodów dostawczych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie dostarczanie paczek na ustalonej trasie z wieloma przystankami

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia przy dostawach
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • wielozadaniowość
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zapraszamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres e-mail:

joanna.pawlowska@career-makers.co.uk

Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem: 0161 764 2169

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27ci1d/

ID ogłoszenia: 275ab55d25cc8e5