£7,20/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu biur od zaraz Espom

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Epsom
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 01:58

Opcja zatrudnienia dla 2 kobiet przy sprzątaniu biur i domów prywatnych na terenie Epsom. Atrakcyjna praca w Anglii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: sprzątaczka

Lokalizacja: Epsom, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 GBP za godzinę brutto, od kwietnia stawka wzroście do 8 GBP

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu domów prywatnych oraz lokali biurowych na terenie Epsom

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B
  • preferowane osoby w wieku powyżej 25 lat
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość wyjazdu do Anglii na dłuższy okres

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach o dobrym standardzie w cenie 70 GBP za tydzień, w tym wliczone rachunki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • służbowe auto
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • dużą ilość godzin
  • zatrudnienie u rzetelnego i uczciwego pracodawcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

ivna87@wp.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26b6nh/

ID ogłoszenia: 98858966f145f235

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu biur od zaraz Espom”

  1. Witam!razem z mężem podjelibysmy się pracy przy sprzataniu,mamy duże doświadczenie i bardzo dobre referencje.