£od £10 do £14 na godzinę

Ogłoszenie pracy w Anglii jako Tokarz-Frezer Manualny, Bristol UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: --
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 28 listopada 2018 04:52

Firma przemysłowa z Bristol UK poszukuje obecnie wykwalifikowanych tokarzy-frezerów manualnych do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie przy naprawie pojedynczych elementów.

Dla naszego klienta w Bristolu w Wielkiej Brytanii poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Tokarz/Frezer Manualn
Wymagania:

• Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w pracy na manualnych frezarkach, tokarkach, wytaczarkach
• Doświadczenie w obróbce dużych elementów

Zadania i obowiązki:

• Naprawa pojedynczych elementów maszyn
• Samodzielne operowanie, ustawianie maszyn manualnych
• Praca na tokarach, frezarakach, wytaczarkach

Nasz klient oferuje:

• Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanych umiejętności/ doświadczenia w wysokości od £10 do £14 na godzinę
• Rozpoczęcie pracy od zaraz
• Dostępne nadgodziny

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim
Ref: /MAN/AXAMO/PL

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Axamo Recruitment z siedzibą w Rzeszowie, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Axamo Recruitment oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania

ID ogłoszenia: 3845bfd086a98b82

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez AxamoRecruitment

Ostatnie przedmioty dodane przez AxamoRecruitment »