£od 100 GBP dziennie

Ogłoszenie pracy w Anglii na budowie od zaraz dla płytkarza Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: co najmniej 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 maja 2016 22:53

Firma budowlana z Londynu szuka płytkarzy od zaraz. Aktualna oferta pracy w Anglii na budowie dla Polaków na co najmniej pół roku z atrakcyjną stawką dzienną.

Stanowisko: płytkarz.

Miejsce pracy: Londyn, Vauxhall.

Zarobki: co najmniej 100 GBP dziennie.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kładzenie glazury na ścianach i podłodze;
  • przygotowanie podłoża do kładzenia płytek;
  • fugowanie;
  • dbanie o estetykę wykonywanych prac;
  • praca odbywa się od poniedziałku do soboty.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku płytkarza;
  • duża dokładność i poczucie estetyki;
  • zamieszkanie w Londynie lub okolicach;
  • chęć i motywacja do pracy;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • kultura osobista;
  • precyzja i “fach w ręku”.

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • miłą atmosferę pracy;
  • wszelkie potrzebne narzędzia;
  • pomoc w pierwszych dniach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Dla kandydatów:
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu:

tel.: 07404603614
e-mail: info@maximusltd.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1022652

ID ogłoszenia: 910573a0c71a74b8