£8,50 za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii na budowie usuwanie azbestu od zaraz Shrewsbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shrewsbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 22 marca 2016 23:34

Aktualnie poszukujemy pracowników na budowę w Shrewsbury do usuwania azbestu i innych odpadów budowlanych. Praca w Anglii od zaraz dla Polaków. Pracodawca zapewnia tanie zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Stawka godzinowa: 8,50 funtów za godzinę brutto.

Lokalizacja: Shrewsbury, UK.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie odpadów budowlanych po rozbiórkach (gruz, azbest itp.);
  • usuwanie niepotrzebnych, zużytych materiałów;
  • praca odbywa się z zachowaniem norm bezpieczeństwa i wymaga wcześniejszego przeszkolenia.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • sprawność i siła fizyczna;
  • ukończony 26 rok życia;
  • doświadczenie w pracy na budowie;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dokładne i sumienne wykonywanie pracy.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 50 funtów tygodniowo;
  • zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę;
  • wysokie wynagrodzenie z perspektywą podwyżki (9,50 GBP po okresie próbnym);
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wyrobienie certyfikatów potrzebnych do wykonywania pracy;
  • sprzęty i odzież ochronną;
  • przyjazną i pomocną załogę.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wysłanie do nas swojego CV na adres:

s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/osoba-do-usuwania-azbestu-3160086.html

ID ogłoszenia: 47056f1159858858

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Anglii na budowie usuwanie azbestu od zaraz Shrewsbury”

  1. Witam.Jestem zainteresowany.Prosze o kontakt.
    tel:570 744 714

  2. Gracjan1234 na 23 marca 2016 @ 21:18

    Witam jestem zainteresowany pracom znam dobrze jezyk Angielski prosze o kontakt 533431714 lub majewski636@gmail.com

  3. witam jesli ofera jest warzna prosze o kontakt 796-421-446