£od 8,20/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie Amazona dla Polaków Hemel Hempstead

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hemel Hempstead
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 października 2017 04:32

Oferujemy możliwość podjęcia zatrudnienia w Hemel Hempstead dla Polaków z podstawową znajomością języka. Praca w Anglii dostępna od zaraz na magazynie Amazona.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Hemel Hempstead, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,20 GBP za godzinę brutto na zmianie dziennej oraz 10,16/h brutto w nocy

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie firmy Amazon, zajmującej się sprzedażą wysyłkową towarów
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów oraz przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz do Świąt Bożego Narodzenia
  • własne zakwaterowanie w okolicach Watford, Hemel Hempstead, Luton, Harrow, Wembley, Brent Cross lub Stanmore
  • dobra kondycja
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dojazd do pracy we własnym zakresie

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym po 10 h od 4 do 6 dni w tygodniu
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • zatrudnienie na czas określony za pośrednictwem agencji

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższym ogłoszeniem zachęcamy do wysyłania wiadomości na adres e-mail:

mperherska@gotpeople.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2775f0/

ID ogłoszenia: 96459e687d116684