£8,20-16,22/h

Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie z elektroniką i AGD od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 września 2017 04:55

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie znanej firmy przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla Polaków przy kompletowaniu elektroniki oraz sprzętów AGD.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Londyn – Tilbury, Anglia

Wynagrodzenie: stawka podstawowa to 8,20 GBP na godzinę pracy, zmiana nocna płatna jest 10,60 GBP na godzinę plus nadgodziny

Termin: od 13 października

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w nowo otwartym magazynie
  • kompletowanie towarów na podstawie zamówień dla znanej firmy wysyłkowej
  • zbieranie różnego rodzaju elektroniki oraz sprzętów AGD

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • nadgodziny na zmianie dziennej płatne są 12,30 GBP na godzinę a przy zmianie nocnej 16,22 GBP na godzinę
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • pracę od poniedziałku do niedzieli z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • przejazdy busami z niektórych punktów w Londynie – płatne 2 funty za bilet
  • uczciwe zatrudnienie w Anglii

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 07837336697

Po godzinie 17 zapraszam do wysyłania SMS o treści: imię + nazwisko, praca Tilbury, na numer: 07837336697

Można również kontaktować się mailowo, na adres: damian@go-rg.com

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1137234

ID ogłoszenia: 84759c6df8f059d5