£7.20 - 7,60/h brutto

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji wina od zaraz Irlam 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Irlam
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 grudnia 2016 23:11

Od zaraz poszukujemy pracowników do zatrudnienie w fabryce wina z Irlam. Aktualna praca w Anglii dla Polaków na produkcji przy pakowaniu butelek do kartonów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Irlam, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 – 7,60 GBP na godzinę brutto w zależności od zmiany

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce polega na wykonywaniu zadań związanych z produkcją wina
  • do obowiązków pracownika będzie należało zdejmowanie butelek z taśmy, pakowanie ich do kartonów, a następnie układanie pudełek na paletach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • obuwie ochronne oraz kamizelka odblaskowa
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym w stałych godzinach, zmiana dzienna od 6 do 18 oraz nocna – od 18 do 6
  • zatrudnienie w Anglii od zaraz
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia współpracy na kontrakcie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres e-mail:

adam@career-makers.co.uk

Źródło: career-makers.co.uk

ID ogłoszenia: 261586278342e2bf

1 odpowiedź na “Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji wina od zaraz Irlam 2017”

  1. ela zaporowska na 6 stycznia 2017 @ 16:07

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana państwa ofertą .Jestem dyspozycyjna ,odpowiedzialna mieszkam w Polsce,ale właśnie wybieram się do Anglii potrzebuję pracy zakwaterowania
    ,w Polsce pracowałam przy produkcji i pakowaniu kawy posiadam prawo jazdy kat b.
    .Podejmę prace od zaraz.Mój numer tel.:536829333
    bardzo proszę o kontakt 🙂
    pozdrawiam ela

Zostaw odpowiedź do ela zaporowska