£9,33-9,58 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz bez języka Londyn w pralni dla Polaków

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 września 2018 19:43

Ciekawa oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego w pralni z Londynu. Dostępna jest popołudniowa zmiana. Zapewniamy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik pralni.

Lokalizacja: Londyn-Tottenham.

Wynagrodzenie: 9,33-9,58 GBP/h brutto.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • ładowanie pościeli, ręczników, obrusów i innych tkanin do pralek;
  • wykładanie wypranych już tkanin z pralek;
  • praca wykonywana jest w godzinach 14:00-22:00.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • przyjazne podejście do innych osób;
  • motywacja do pracy;
  • chęć do stałego zatrudnienia na drugą zmianę.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat;
  • dobre warunki finansowe;
  • umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i składki;
  • czyste i przyjazne środowisko pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Aby umówić się na rozmowę prosimy dzwonić pod jeden z numerów:

0798395911
lub 02084931177 linia 1.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1181359

ID ogłoszenia: 9625bacc775cd49e