£do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla kierowcy kat.B Southampton kurier

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2018 21:07

Aktualna praca w Anglii dla kierowcy kat.B-kuriera od zaraz. Zatrudnienie w Southampton dla znanej firmy kurierskiej. Oferujemy dobre wynagrodzenie, służbowy samochód i pokrycie wszelkich kosztów.

Stanowisko: kierowca – kurier.

Lokalizacja: Southampton.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • doręczenie przesyłek do klientów firmy;
  • odbiór paczek;
  • uzupełnianie niezbędnej dokumentacji;
  • obsługa klienta;
  • przyjmowanie opłat za przesyłki pobraniowe.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • ukończone 25 lat;
  • angielskie prawo jazdy;
  • umiejętność sprawnego i bezpiecznego poruszania się w ruchu lewostronnym;
  • znajomość języka na poziomie komunikatywnym;
  • maksymalnie 6 punktów karnych;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane doświadczenie;
  • własna działalność lub chęć jej założenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • wolne weekendy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • służbowy samochód – van;
  • wstępne szkolenie;
  • koszty paliwa pokrywa w całości pracodawca;
  • ubranie robocze;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie SMS-a pod numer:

07412454218

Odpowiemy wyłącznie na niektóre zgłoszenia. Za wszystkie aplikacje bardzo dziękujemy!

Źródło: http://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-jako-kurier-dla-dpd_i88492

ID ogłoszenia: 9655ba235d0f0fd2