£stawka wiekowa

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz jako pokojówka sprzątaniue Hotelu, Minehead

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Minehead
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2017 02:31
Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz  jako pokojówka sprzątaniue Hotelu, Minehead

Opcja pracy w Anglii od zaraz jako pokojówka z zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnienie w Hotelarstwie w ośrodku wypoczynkowym z Minehead przy sprzątaniu pokoi przeznaczonych dla gości.

Stanowisko: pokojowy/pokojówka

Lokalizacja: Minehead, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: stawka wiekowa – od 5,55 do 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie oraz dbanie o estetyczny wygląd pokoi dla gości w ośrodku wypoczynkowym

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie
  • uprzejmość i gościnność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • energia i chęć do pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • tanie zamieszkanie w cenie ok. 41,96 GBP za tydzień
  • możliwość wyjazdu w parach lub z członkami rodziny
  • premie i dodatki
  • pralnia gratis
  • pracę na podstawie umowy na warunkach brytyjskich
  • bezpłatne szkolenia
  • darmowe atrakcje na terenie ośrodka
  • potkanie rekrutacyjne z przedstawicielami firmy odbędzie się 11.02.2017 w Warszawie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy szybki kontakt telefoniczny w celu zapisania się na rozmowę pod numerami +48 91 814 52 56 lub +48 91 813 09 06 ( od pon.-pt.: 8:00 -17:00 )

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pokojowka-pokojowy-minehead-wielka-brytania,oferta,5039276

ID ogłoszenia: 993588bc7e567fd0

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz jako pokojówka sprzątaniue Hotelu, Minehead”

  1. Witam sertecznie.Czy bez języka pracownik potrzebny?Proszę o kontakt 797 235 163.Pozdrawiam serdecznie.