£do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz kierowca kat.B do rozwożenia towaru Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 stycznia 2017 18:50

Hurtownia firmy z branży piekarniczo-cukierniczej z Londynu oferuje zatrudnienie od zaraz dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu towarów. Oferta pracy w Anglii dla Polaków z prawem jazdy kat.B i doświadczeniem.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejscowość: Londyn – Leyton, Anglia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni mąki oraz hurtowni cukierniczo-piekarniczej
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się rozwożeniem wyrobów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy kat.B
  • czynne prawo jazdy kat.B i brak punktów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • świetna orientacja w terenie – i doświadczenie w pracy jako kierowca na terenie Londynu
  • punktualność
  • umiejętność utrzymywania dobrej relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • dla pracowników najlepszych długotrwałe zatrudnienie
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia nowego i ciekawego doświadczenia
  • stały rozwój

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • job@domson.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=854634

ID ogłoszenia: 4505871130db8af6