£do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz płytkarz-kafelkarz na budowie Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca na kilka lat
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 22:13

Firma budowlana z Londynu poszukuje dobrych fachowców na stanowisko płytkarza-kafelkarza. Anglia praca od zaraz na budowie dla Polaków. Zapewniamy pomoc w sprawach formalnych oraz wsparcie przy szukaniu mieszkania.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Londyn.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska pracy:
pracownik odpowiada za przygotowanie podłoża do kładzenia glazury, układanie jej oraz fugowanie. Praca musi być wykonywana w sposób staranny i dokładny.

Wymagania:

  • doświadczenie w układaniu płytek;
  • dokładność i precyzja;
  • umiejętność samodzielnej pracy;
  • dyspozycyjność nawet na kilka lat;
  • pracowitość, sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • bezproblemowość;
  • punktualność i terminowość;
  • sumienność;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • umowę o pracę;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania oraz przy sprawach formalnych;
  • wszelkie potrzebne narzędzia do pracy;
  • przyjazną atmosferę i stałe zlecenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania e-maili z CV pod adres:

modecotiling@gmail.com

można też dzwonić pod numer: 00447849742213.

Źródło: www.sadeczak.pl/527433

ID ogłoszenia: 6395755b925593c1