£7,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na produkcji artykułów plastikowych Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2017 01:49

Propozycja pracy w Anglii na produkcji plastikowych wyrobów użytku domowego. Od zaraz zatrudnimy w Manchesterze 20 pracowników przy pakowaniu towarów na palety.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Manchester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 20

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym artykuły plastikowe używane w gospodarstwach domowych – pudełka, szufelki, koszyki oraz półki
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów, umieszczanie ich na paletach oraz owijanie palet taśmą

Wymagania:

  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
  • pracowitość i sumienność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • własne obuwie ochronne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie 4 dni pracy na 4 dni wolne
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • legalne zatrudnienie w Anglii za pośrednictwem agencji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

lukasz@career-makers.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26g84g/

ID ogłoszenia: 40458f2402631a86