£do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Loughborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Loughborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: natychmiast
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 września 2017 04:58

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pakowacza w Loughborough. Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków dla największej sieci drogerii, działających na terenie Wielkiej Brytanii.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Loughborough, Leicester, UK – Anglia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie oraz etykietowanie produktów kosmetycznych (naklejanie etykiet z ceną lub kodem seryjnym
  • obsługiwanie skanera ręcznego
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • zdolności manualne
  • bezkonfliktowość, otwartość i zdolność do pracy z ludźmi
  • wypracowywanie narzuconych norm
  • zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Anglii na uczciwych warunkach
  • legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: marta@thornbaker.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-275bk7/

ID ogłoszenia: 32859c6d9aa211e8