£do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań oraz biur Oxford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxfordf
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 18:58

Propozycja zatrudnienia w Oxfordzie przy sprzątaniu biur oraz mieszkań prywatnych. Oferta atrakcyjnej pracy w Anglii od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oxford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu lokali biurowych oraz mieszkań prywatnych
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie wszystkich pomieszczeń oraz zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • motywacja oraz chęć do pracy
  • możliwość wyjazdu do Anglii na okres 3-6 miesięcy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie angielskiej umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • zapewnione służbowe auto oraz niezbędne do pracy narzędzia
  • szkolenia dla pracowników
  • miejsce do zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

rekrutacja@amplihr.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27d8m0/

ID ogłoszenia: 4385a51f8710c3be