£6,70 - 7,20 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii pełny etat od zaraz przy pakowaniu mięsa

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:20

Dam dobrze płatną pracę w Anglii dla Polaków. Zakład przetwórstwa mięsnego od zaraz zatrudni osoby do pakowania wyrobów. Na miejscu jest zapewnione miejsce zamieszkania za niewielką opłatą.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wielka Brytania.

Wynagrodzenie: 6,70 funtów za godzinę dla osób poniżej 25 lat, 7,20 GBP/h powyżej 25 lat.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej;
  • polegają na pakowaniu mięsa zgodnie z zadaną wagą;
  • obsługiwanie maszyny do pakowania;
  • zadania magazynowe, np. paletowanie wyrobów;
  • praca jest wykonywana na pełny etat.

Oczekiwania:

  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – w mowie oraz w piśmie;
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz;
  • duża higiena osobista;
  • umiejętność stosowania się do przepisów BHP;
  • dobry stan zdrowia;
  • nastawienie na cel;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • predyspozycje do pracy w obniżonej temperaturze;
  • wydajna i efektowna praca.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 42,45 funtów za tydzień;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • umowę o pracę w oparciu o brytyjskie zasady;
  • profesjonalne szkolenie wstępne;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy.

Dla kandydatów:
Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia zapraszamy do wysyłania CV z opisem swojego doświadczenia, pod adres mailowy:

  • daniel.tomczak@csarecruitment.eu

Źródło: http://jobelin.pl/pracownik-produkcji-z-jezykiem-angielskim,o15058

ID ogłoszenia: 7045772745668314