£18,2 do 20,8 tyś /rocznie

Ogłoszenie pracy w Anglii pomocnik kierowcy bez języka Sheffield UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 września 2016 00:10

Aktualna propozycja zatrudnienia w Sheffield jako pomocnik kierowcy przy realizacji dostaw. Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka z możliwością podjęcia stałej pracy.

Stanowisko: Pomocnik kierowcy – dostawcy
Lokalizacja: Sheffield, Anglia
Zarobki: do ustalenia w kontakcie bezpośrednim

Obowiązki:

  • praca na terenie Wielkiej Brytanii przy wsparci realizacji dostaw towarów do klientów
  • zadania wykonywane będą zgodnie z wcześniej ustalonym planem
  • konieczne będzie przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz reguł firmowych
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • uczciwość
  • odpowiedzialność, solidność
  • atutem będzie doświadczenie w dystrybucji FMCG
  • przynajmniej zawodowe wykształcenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 2tygodniowy okres próbny, osoby które się sprawczą będą miały możliwość przejścia na stały kontrakt
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazny zespół

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 51757d1d5d54abff

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii pomocnik kierowcy bez języka Sheffield UK”

  1. Szanowni Państwo,

    W odpowiedzi na ogłoszenie zgłaszam swoją kandydaturę.

    Jestem dyspozycyjny, zmotywowany do pracy i gotowy do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

    Posiadam dziewięciomiesięczne doświadczenie jako picker packer w firmie Levi Strauss, trzyletnie doświadczenie jako spedytor-magazynier DPD Polska oraz sześciomiesięczne w magazynie asortymentu budowlanego -cieżki skład- ULMA Construccion Polska S.A.

    Jestem punktualny, szybko się uczę i nie mam nałogów. Znam język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury oraz kontakt mailowy, bądź telefoniczny +447516356471