£7,20

Ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu ampułek medyczych od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lutego 2017 04:48

Aktualna oferta atrakcyjnej pracy w Anglii dla Polaków przy pakowaniu ampułek medycznych na magazynie. Zatrudnienie w Londynie do podjęcia od zaraz z możliwością wypracowywania nadgodzin.

Stanowisko: Pakowacz ampułek medycznych
Lokalizacja: Hayes, Londyn, Anglia
Stawka godzinowa: 7,20 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie w charakterze pakowacza
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem ampułek medycznych
  • zadania nie są trudne, wykonuje się je siedząc, hala na której pracujemy jest ogrzewana
  • pracownik nie wymaga specjalnych zdolności a obowiązki są bardzo łatwe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek obowiązkowy
  • posiadanie zamieszkania w niedalekich okolicach od miejsca zatrudnienia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • nieskomplikowaną pracę w dobrych warunkach
  • nadgodziny płatne 10,05 GBP na godzinę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości SMS zawierającej następujące informacje i w dokładnie takiej kolejności:
Imię, post code miejsca zamieszkania, LEKI na poniższy numer kontaktowy:

  • 07885880857

Przykładowa wiadomość będzie brzmiała: Agnieszka, tw32aa, LEKI

Prosimy nie dzwonić. Odsyłamy informację zwrotną.

ID ogłoszenia: 26958b0da561beaf