£10/h

Ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 lipca 2017 03:16

Pilnie poszukujemy kobiet do sprzątania domów i mieszkań prywatnych w Londynie. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla Polaków do podjęcia od zaraz. Pracodawca wymagana znajomości języka i doświadczenia

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Londyn – Wimbledon, Tooting, Richmond
Zarobki: 10 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych w strefie 2-4 na terenie Londynu

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • dbanie o wysoką jakość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • posiadanie NIN oraz UTR, opcja założenia self-employed
  • gotowość do poruszania się komunikacją miejską

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • około 20-45 godzin pracy w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17
  • zarobki wypłacane w formie dniówek
  • wdrożenie w obowiązki
  • stałe zatrudnienie
  • zgrany zespół

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu:

  • Telefonicznie lub smsowo: Gemma 07827 968 486
  • Za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosimy przesłać CV na poniższy adres kontaktowy: clean@dustbusterslimited.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1120799

ID ogłoszenia: 6725956888b07c22