£do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii bez języka zbiory jabłek od zaraz Wisbech

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wisbech
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 miesiąc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 23:59

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek bez znajomości języka na farmie z Wisbech. Przyjmujemy Polaków od sierpnia 2016. Posiadamy również podobną ofertę w Irlandii.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Wisbech ok. 64 km od Cambridge.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Wakaty: 20

Obowiązki na stanowisku:

  • zbiór jabłek w sadzie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w połowie sierpnia;
  • sprawność fizyczna i duża siła;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • sumienność;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie.

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy;
  • wakaty aż dla 20 osób.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

  • [ogłoszenie nieaktualne]

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: [ogłoszenie nieaktualne]

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/zagranica-praca-sezonowa-zbiory-jablek-w-irlandii-i-anglii-wielka-brytania/

ID ogłoszenia: 619577eaa9fbf2db