£7,50-10/h

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach jabłek bez języka 2017 Kent UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kent
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: około 6 tygodni
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 września 2017 19:31

Aktualnie prowadzimy nabór do podjęcia sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w sadzie znajdującym się w rejonie Kent niedaleko Ashford na 6 tygodni.

Stanowisko: pracownik do zbioru jabłek

Miejsce zatrudnienia: Kent okolice Ashford, Anglia

Wynagrodzenie: od 7,50 GBP na godzinę pracy, natomiast nadgodziny płatne 10 GBP na godzinę (liczą się powyżej 48 godzin pracy na tydzień)

Umowa: na około 6 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • zrywanie jabłek i pakowanie ich do skrzynek

Wymagania:

  • dostępność na 6 tygodni

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 tygodni z opcją przedłużenia przy innych zadaniach – np. na magazynie lub hali produkcyjnej
  • wolne niedziele
  • pracę w godzinach od 8 do 17
  • pracodawca nie zapewnia zamieszkania jednak ewentualnie może pomóc czegoś poszukać

Uwaga! Prosimy o aplikacje osoby poważne i takie, które na pewno chcą podjąć pracę sezonową w Anglii.

Aplikacja:
07713399973 – prosimy pod ten numer przesyłać wiadomości sms

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1129645

ID ogłoszenia: 31559abb735de5cb

1 odpowiedź na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach jabłek bez języka 2017 Kent UK”

  1. Witam zgłaszam chęć pracy od zaraz
    Iwona Li
    +48512903191
    Mail iwonka06@gmail.com