Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£6,000.00

Opiekun osób starszych – Liverpool, praca w Anglii pod koniec października 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 dzien
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 października 2017 19:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekun osób starszych – Liverpool, praca w Anglii pod koniec października 2017

Opis

Propozycja pracy w Anglii dla opiekunów i opiekunek osób starszych. Do wyboru zlecenia na terenie Liverpoolu przy opiece nad seniorami począwszy od końca października 2017.

PRACUJ JAKO OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W ANGLII:

1) Stawka ok 1250GBP/msc Wyjazd pod koniec października.
Lokalizacja: okolice Liverpool-u
Opieka nad mężczyzną – Will. Jest to kontrakt podwójny, dwie opiekunki. Pan cierpi na raka mózgu co sprawia że ma problemy z poruszaniem się. Większość czasu spędza w łóżku ale lubi też wychodzić z Paniami na miasto.
Pan Will potrzebuje pomocy przy umyciu się, zmianie pieluchomajtek, przygotowaniu posiłków. Podopieczny jest bardzo sympatyczny i łatwo nawiązuje dobre relacje z opiekunkami. Nie ma większych trudności w sprawowaniu opieki nad klientem.
Opiekunki maja jeden wspólny pokój a także dostęp do internetu.

2) Stawka 1200GBP/msc: Wyjazd pod koniec listopada.
Lokalizacja: okolice Oxfordu.
Opieka nad Panią Paula. Bardzo urocza osoba, która lubi towarzystwo innych osób i ma duże grono przyjaciół. W dużym stopniu jest samodzielna i wymaga delikatnej pomocy w codziennych czynnościach, tj. gotowanie, sprzątanie, itp. Podopieczna ma małego pieska. Ma kłopoty z utrzymaniem równowagi więc jest duże ryzyko upadku. Pani ma również problem z wysokim ciśnieniem i migotaniem przedsionków.
Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój oraz wifi.

3) Stawka ok 1150GBP/msc: wyjazd za ok 5/6 tygodni- najlepiej na święta.
Okolice: wieś – okolice Birmingham.
Opieka nad Panem – Greg. Starszy Pan w wieku 99 lat. Potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach – gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie. Pan jest w dużym stopniu samodzielny i chętny aby wychodzić na spacer, do kościoła i na cmentarz – na grób małżonki. Opiekunka musi mieć prawo jazdy aby zawozić Pana Grega do sklepu i kupować mu poranną prasę.
Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój oraz wifi

4) Stawka: ok 1200 GBP. Wyjazd końcem października, wyjazd na min 8 tygodni
Podopieczna: pani Elen, wiek 94 lata. Podopieczna jest osobą niewidomą, dlatego potrzebuje pomocy w każdej dziedzinie swojego życia. Jest osobą bardzo miłą, ciepłą i elegancką – codziennie lubi mieć pomalowane usta oraz biżuterię dobraną do stroju. Cierpi na artretyzm w plecach, ponadto ma rany na nogach, dlatego codziennie trzeba pani nakładać specjalne pończochy. Raz w tygodniu pielęgniarka przychodzi zmienić opatrunek na nogach. Podopieczna nie widzi, ale ma doskonały słuch. Codziennie rano należy zakroplić pani oczy i poinstruować ją aby leżała przez kilka minut, aby uniknąć wypłynięcia kropel poza oczy. Pani mieszka w pięknym domu z ogrodem, w bardzo malowniczej okolicy. Jeśli jest ładna pogoda, podopieczna lubi wyjść na krótki spacer, ponadto w niedziele uczęszcza do kościoła na mszę. W niedalekiej odległości mieszka rodzina pani Elen, która jest niesamowicie wspierająca i pomocna. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu. Miejsce kontraktu: miejscowość Yeovil w hrabstwie Somerset.

5) Stawka: ok1200 GBP Wyjazd końcem października, wyjazd na 3-4 tygodnie
Podopieczna pani Maggie, wiek 84 lata, cierpi na artretyzm w ramionach co wywołuje u niej spory ból, na który przyjmuje leki przeciwbólowe. Ponadto w niedalekiej przeszłości przeszła wymianę stawu biodrowego i w tym miejscu również odczuwa ból. Porusza się samodzielnie przy pomocy Zimmer Frame. Podopieczna ma historię upadków, w 2017 roku doświadczyła 3-4 upadków, dlatego opiekun powinien asekurować podopieczną w trakcie chodzenia. Pani Maggie mieszka w jednym domu z mężem, córką oraz zięciem. W posiadłości znajdują się również inne pokoje, które wynajmowane są gościom. Podopieczna wymaga pomocy przy kąpieli, ubieraniu natomiast lekami administruje sama. Podopieczna nosi pieluchomajtki ale tylko dla asekuracji, ponieważ kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. W nocy może wstawać kilka razy aby skorzystać z toalety ( na miejscu przenośna toaleta) ale nie budzi opiekuna aby poprosić o pomoc. Opiekunka ma własny pokój, dostęp do Internetu tylko na dziedzińcu przed domem. Miejsce kontrakru: Shillingstone w hrabstwie Dorset

MAMY SZEROKI WYBÓR KONTRAKTÓW, ZADZWOŃ: 666 096 759

     

ID ogłoszenia: 73059e860b574a72

ilość wszystkich wyświetleń: 783, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.