£400 + zamieszkanie i wyżywienie

Opiekunka do dziecka (niania) praca w Anglii w Northampton z zamieszkaniem od stycznia 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Northampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 6 miesiecy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 03:31

Od początku nowego roku 2017 Polska rodzina z Northampton poszukuje opiekunki do dziecka, niani. Oferta pracy w Anglii przy opiece nad chłopcem w wieku 4 lat. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka.

Poszukujemy opiekunki do 4 letniego chlopca z zamieszkaniem od poczatku stycznia.
Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie atutem ale nie jest wymagane. Wynagrodzenie : £350 miesięcznie (+£50 prasowanie).
Czas pracy : 4 dni pracy i 4 wolne.

Zadania:
– przygotowywanie śniadania i podanie reszty posiłków w ciągu dnia
– aktywne zabawy,
-wymyślanie kreatywnych sposobów spędzania czasu z dzieckiem
– wychodzenie na spacery, plac zabaw
– czytanie książek, malowanie, rysowanie itp.

Wymagania:
– osoba pomiędzy 20 a 29 rokiem życia
– osoba miła, rozmowna, odpowiedzialna, energiczna,
– osoba niezamężna i bezdzietna – kandydaci niespełniający tych warunków proszeni
są o nieaplikowanie
– gotowość wyjazdu za granicę
– osoba bez nałogów
– wysoka kultura osobista
– duża odpowiedzialność, cierpliwość

Oferujemy:
– oddzielny pokój
– wyżywienie
– internet

agnieszka.zielenda@wp.pl

ID ogłoszenia: 8005846a23555c1e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: agness
  • Zarejestrowany od: 6 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez agness

Ostatnie przedmioty dodane przez agness »